ARCHIV LAN PARTY

Datum: 6. - 9. 9. 2007

Místo: Karolinka

Účast: Dr. NO, Grabius, Hanny, Karel, Maverick, Mika, Wors

Stoly a zasedací pořádek: schéma

Popis akce:
Po prázdninové pauze, kdy měli všichni čas pořádně se natěšit se pořádála již dvanáctá LAN party v Karolínce. Byla vyjímečná hned několika způsoby. Byli jsme svědky historicky největších zmatků v domluvě kdo, jak, kdy a s kým pojede. Nakonec se šest členů rozložilo celkem do tří aut, která poprvé vyrážela součastně z Frýdku-Místku. Grabius s Maverickem vyrazili již ráno do Opavy Fordem pro Worse. Hanny, který nakonec nemusel do práce se domluvil s Mikou, který ještě v pátek pracoval, že mu odveze počítač do Karolínky a Mika dorazí druhý den autobusem. Celé cestovaní doprovázel vytrvalý déšť. Mezitím Dr. NO naložil do svého žigulíku Karla a šťastně jsme se shledali v bodu Alfa odkud se vyráželo. To se mimochodem domluvilo až během dopoledne. Spravedlivě se rozdělily posádky a to po dvojících. Ford Siera: Grabius a Maverick, Ford Escort: Hanny a Wors, Lada žigulik: Dr. NO a Karel(známá dvojice CI5). V pátek odpoledne dorazil šťastně hromadnou dopravou Majkl a pár hodin po jeho příjezdu nás opustil Miloš, jelikož musel do práce.

Je nutné zmínit, že ještě nikdy až doposud se nehrálo v sedmi lidech. Trvalo to jen pár hodin, ale dalo by se to označit za milník. :) Ve chvíli kdy nás bylo sedm, Mav a Grab odhalili slibované překvapení. Zřejmě nemají ve volném čase nic na práci a tak každý člen dostal oficiální soundtrack jako památku na předchozích jedenáct akcí, který vytvořil Maverick a kromě Doktora a Miky taky členské průkazy z Grabovy dílny. Dr. NO ani Mika nebyli na poslední party, kde se pořilizovaly fotografie. Budou si muset počkat. Vše se zdálo naprosto pohodové, ale nebylo by to ono kdyby se něco nepos... Lukáš, který dělá server na CoD, a to hlavně kvůli nových map, měl čím dál větší problémy se svým počítačem. Možná RAMky, možná procesor a nebo možná úplně něco jiného. V každém případě se mu PC samovolně a opakovaně restartovalo, což působilu interupci všem členům a ty to značně znepokojovalo. Grabius to ani do konce akce nedokázal opravit a tak mu funkce serveru, musela být odebrána. Ani po konzultaci s panem Bc.Mikou nebyla závada nalezena. Ono to asi nebude o titulu. :D

Celá LANka se jednoznačně povedla a všichni si ji užili, navíc se zdá, že se hrálo snad nejvíce her za dobu existence KCTeamu. Při nedělním balení a odnášení věcí do aut se průvanem zabouchly dveře a po zjištějí, že klíče zůstaly uvnitř nás všechny zamrazilo. Průvan, ale způsobilo otevřené okno, takže pomohl žebřík za garáží a Grabius s pomocí většiny vylezl do zmíněného okna v prvním patře a vše bylo zachráněno.

Seznam her:
Call of Duty: United Offensive
Call of Duty 2
FlatOut 2
Counter Strike Source
Tom Clancy's Rainbow Six 3: Raven Shield + Athena Sword
Tom Clancy's Rainbow Six: Lockdown
Tom Clancy's Ghost Recon
Serious Sam 2
Command&Conquer: Renegade
Unreal Tournament 2004
Superbike 2001
Supreme Snowboarding
Airfix Dogfighter

AUDIO ukázky:
AUDIO ukázka 1 (0kB)
AUDIO ukázka 2 (0kB)
AUDIO ukázka 3 (1.24MB)
AUDIO ukázka 4 (1.69MB)
AUDIO ukázka 5 (0kB)
AUDIO ukázka 6 (0kB)

FOTOGALERIE

     

...přejít do fotogalerie

POSLEDNÍ AKCE
DALŠÍ AKCE

Pořadové číslo: 30
Kde: ---
ANKETA HER
MOMENTKA
FÓRUM
REKLAMA
© 2004-2014 KCTeam | kcteam@kcteam.eu | WebMail | Torp.cz POČÍTADLO