ARCHIV LAN PARTY

Datum: 16. - 18. 11. 2007

Místo: Frýdek-Místek

Účast: Grabius, Hanny, Karel, Maverick, Mika, Wors, Fallen, Maduser, Money2

Stoly a zasedací pořádek: schéma

Popis akce:
Po delší odmlce jsme se vrátili do Zdravíčka, kde se většinou zimní akce odehrávají. A zima tedy byla, páč mrzlo a sněhu bylo až až. Dopravu si každý zajistil sám většinou svým nebo rodinným vozem. Z Opavy dorazili s Worsem další dva hráči, kteří zatoužili po účasti v LANovém klání. Byli to Money2 a Maduser. Ovšem tito dva nebyli jediní hosté akce. Karel pozval svého bratrance Fallena a tomu se mezi námi velmi zalíbilo. Nejhůř na tom byl Maverick, kterého v termínu party schvátila nemoc, ale jelikož akci pořádal, vzal počítač, peřinu a v leže se až téměř symbolicky zúčastnil. Jediný kdo chyběl byl Dr.NO, ten trávil víkend na srazu s kamarády.

Pro začátek nás zarazilo, že opavští návštěvníci si dovezli nejen 24 portový switch, jehož nastavení a zprovoznění zabralo tolik času co celé vybalování, jakože není nad obyčejný switch s osmi porty a bez problémů, ale dokonce i datový projektor a to jeli tři v jednom autě i se stoly. Oproti minulé akci se nehrálo tolik her, protože ne všechny měli kluci z Opavy naistalované. Ustoupilo se od jejich instalace a hrály se osvědčené kusy. Tato akce by se dala označit, že se nesla v duchu zapomínání. Mika zapoměl nějaký kabel, Karel a Gury taky něco zapoměli, ale už si nemůžeme vzpomenout co to bylo, taky jsme to zapoměli, takže opravdu akce plná zapomnění. Mika a Karel si to, ale nechali přivézt.

Hrálo se a hrálo, většina soubojů byla velmi vyrovnaná i když, a to hlavně v Counter Strike, vládli Wors a Maduser. Nesmíme zapomenout zmínit, že se opět podařilo překonat rekord počtu hrajících hráčů. Nejdříve na 8 a když se potom na pár chvil přidal Mav, tak 9. To se bude těžko překonávat.

P.S.: Jožo! Neboj se! Nezapomene. Stále si v našich srdcích i když už Dušana nevozíš.

Seznam her:
Call of Duty: United Offensive
Call of Duty 2
FlatOut 2
Counter Strike Source
Command&Conquer: Renegade
Unreal Tournament 2004
Superbike 2001

AUDIO ukázky:
AUDIO ukázka 1 (0kB)
AUDIO ukázka 2 (0kB)
AUDIO ukázka 3 (0kB)
AUDIO ukázka 4 (0kB)
AUDIO ukázka 5 (0kB)
AUDIO ukázka 6 (0kB)

FOTOGALERIE

     

...přejít do fotogalerie

POSLEDNÍ AKCE
DALŠÍ AKCE

Pořadové číslo: 30
Kde: ---
ANKETA HER
MOMENTKA
FÓRUM
REKLAMA
© 2004-2014 KCTeam | kcteam@kcteam.eu | WebMail | Torp.cz POČÍTADLO