ARCHIV LAN PARTY

Datum: 14. - 16. 3. 2008

Místo: Frýdek-Místek

Účast: Dr. NO, Grabius, Hanny, Karel, Maverick, Mika

Stoly a zasedací pořádek: schéma

Popis akce:
Jak je zvykem v chladných měsících, se tato akce odehrávala ve Frýdecko-Místeckém Zdravíčku. Až na Worse dorazili všichni. Všichni se na místo dopravili svým autem a Maverick, který tyto prostory má pod palcem přijel paradoxně poslední, protože se neutrhl dříve z práce.

Pozdní příchod Mava, udělal trošku čáru přes rozpočet, protože první hráči dorazili už před třetí odpoledne. Grabius spoléhal, že Mav přiveze Switch a svůj tedy nebral. Toto nedoruzmění způsobilo, že hráči museli zabít čas než dorazí Mav, hrou v singleplayeru. Významnou událostí byly dva nové počítače. Grabius a Karel se rozhodli navýšit výkon, tak si oba postavili nové stroje a dostali se tím na první místa ve výkonu PC mezi ostatními. Oba vybaveni už dvojádrovými procesory a stejnou grafikou 512MB a RAM 2GB, si od závistivých kolegů vysloužili přezdívku "Dualáci", a samozřejmě že oba s LCD monitory. Takže poslední kdo ještě jede na CRT monitoru je Hanny. Mika taky upgradoval, ale na jiné frontě. Pořídil si pro větší hratelnost a efektivnost v boji důmyslný GamePad, ale asi den strávil nad rozluštěním jak vlastně funguje. A taky si kvůli místa na HDD dovezl externí disk, ketrý pojme 500GB. Akce probíhala hladce, ale opět byl problém se zateměním oken. Kartony tentokrát nedržely skoro vůbec(slepoval Mika - mimochodem má titul Bc., což nezaručuje zručnost ani inteligenci), ale po zpevnění různými podpěrami a další vrstvou izolepy jsme se dočkali fungující zástěny. Po delší době se objevily nové hry na seznamu. Grabius přišel s týmovou střílečkou Joint Operation. Majkl zase přidal nový lyžařský simulátor FreakOut Extreme a velice zábavný Renegade Painball. Ovšem Call of Duty je Call of Duty.

14.akce se jednoznačně povedla. Na to, že byla ve Zdravíčku, kde akce postrádají něco co mají všichni rádi na Karolínce(atmosféra, klid, dál od civilizace), jí nebylo co vytknout. Nakonec se ozval i Wors a moc ho mrzelo, že se nemohl účastnit.

Seznam her:
Call of Duty: United Offensive
Call of Duty 2
Joint Operations: Typhoon Rising
Battlefield 2
FreakOut Extreme Freeride
Renegade Paintball
FlatOut 2
Command&Conquer: Renegade
Unreal Tournament 2004
Superbike 2001
Tom Clancy's Rainbow Six 3: Athena Sword

AUDIO ukázky:
AUDIO ukázka 1 (0kB)
AUDIO ukázka 2 (0kB)
AUDIO ukázka 3 (0kB)
AUDIO ukázka 4 (0kB)
AUDIO ukázka 5 (0kB)
AUDIO ukázka 6 (0kB)

FOTOGALERIE

     

...přejít do fotogalerie

POSLEDNÍ AKCE
DALŠÍ AKCE

Pořadové číslo: 30
Kde: ---
ANKETA HER
MOMENTKA
FÓRUM
REKLAMA
© 2004-2014 KCTeam | kcteam@kcteam.eu | WebMail | Torp.cz POČÍTADLO