ARCHIV LAN PARTY

Datum: 20. - 22. 2. 2009

Místo: Karolinka

Účast: Grabius, Hanny, Karel, Mika, Fallen

Stoly a zasedací pořádek: schéma

Popis akce:
Tato akce byla co se týče místa konání trochu netradiční, protože se odehrála v naší základně v Karolínce a né ve Zdravíčku, jak bylo zvykem v zimě. První tradičně dorazil Grab ze směru Uh. Brodu ve vypůjčené Felicii, cesta byla krkolomná a hlavně členové, kteří cestovali z Frýdku-Místku (konkrétně Karel, Hanny a Fallen) si stěžovali, že díky velkým sněhovým výmolům na cestě málem jejich Felície přijela bez zadní nápravy. Mika nakonec završil celkový počet pěti členů, když večer v pátek přicestoval po práci ve Fabii. Díky svému „dobrému“ orientačnímu smyslu Mika přifrčel ještě později, než jsme všichni čekali, neboť na jedné důležité křižovatce odbočil směrem na Rožnov a tak se pak chtě nechtě musel kochat krásou zasněžené Solaně. Ale i v lichém počtu se akce hezky vydařila a obešla se bez členů Dr. NO, Worse a Mavericka, kteří odřekli účast.

Už po příjezdu jsme všichni věděli, že půjde do tuhého. Rolba při odhrnování cesty nasáčkovala všechen sníh před chatu, kde původně vždy parkovali naše auta. Jinde nešlo zaparkovat a tak nezbývalo, než aby Hanny, Karel a Fallen vzali lopaty a odházeli velkou kopu sněhu. Provokatér Grabius je při tom fotil a vysloužil si při tom pár neslušných narážek. Hanny pak ještě solidárně pokračoval v odklízení sněhu pro Miku, asi doufal, že si pak s ním bude chtít zahrát CS. V bytě teploměr ukazoval pouhé tři stupně a Grab nelenil a rozdělal hned oheň v kamnech. Věděli jsme, že bude potřeba hodně dřeva. Něco na topení dovezl Gury a taky i Kája, ale většínu zásob dřeva poskytl tradiční sponzor strýk Franta.

Když byl problém se zimou vyřešen, nastal hned další. Voda byla zastavená a když jsme ji pustili, ve spodním patře to začalo vytápět obyvatele bytu. Tak se voda opět zastavila a čekalo se, až Mika po návštěvě v Baumaxu doveze záslepku na trubky. Jelikož dorazil hodně pozdě a navíc spodní obyvatelé nemají k dispozici světlo, museli jsme nechat opravu až na ráno. Na splachování jsme během večera na peci roztápěli sníh a chudák Deny, který tvrdil, že potřebuje velkou zásobu na spláchnutí tavil led až do 2:30hod. rána. Ráno ale komplikace s vodou pokračovaly. Při spuštění hlavního ventilu vody se v zápětí z vrchu ozýval řev a hulákání „zastav to!!!“ Smůla pokračovala a v koupelně ve vaně praskla trubka a gejzír vody srčel ze stěny. Hanny jako zkušený montér tam namontoval další záslepku a náročnou manipulací se mu nechtěně podařilo urvat celou baterii. Nakonec se vše zatěsnilo a voda se mohla konečně normálně používat.

Na této akci byl poměrně hodně zúžen okruh her, které se mohly hrát, protože některým členům se nechtěly již předtím hrané hry buď vůbec rozjet, nebo se joinout do serveru. Fallen nově posílil řadu DUALÁKŮ, nyní už má dvoujádro AMD, grafiku 512 a 2GB RAM, ale bližší informace neví, protože mu pc skládal jeho strýc. Velkou výjimkou v řadě všech předešlých akcí bylo to, že Deny poprvé po celou dobu konání 16.akce měl na sobě dlouhé kalhoty a neobnažil se, jak je jeho zvykem, do trenýrek.

V noci jsme všichni odpočívali a sbírali síly na další paření přes den, jen Fallen pracoval jak vzteklý celou noc. Řezal a řezal (asi připravoval topení na dalších 5let) a nepomohlo ani Hannyho hlasité mlaskání a pískání… Díky hlavnímu odpůrci pravidelného větrání Hannymu jsme strávili tři dny v zakouřené místnosti z hřejivých kamen a dokonce týden po skončení akce byly počítače všech ještě načuchlé kouřem.

Seznam her:
Call of Duty: United Offensive
Call of Duty 2
Joint Operations: Typhoon Rising + Escalation
Unreal Tournament 2004
Superbike 2001
Tom Clancy's Rainbow Six 3: Athena Sword
Tom Clancy's Ghost Recon

AUDIO ukázky:
AUDIO ukázka 1 (0kB)
AUDIO ukázka 2 (0kB)
AUDIO ukázka 3 (0kB)
AUDIO ukázka 4 (0kB)
AUDIO ukázka 5 (0kB)
AUDIO ukázka 6 (0kB)

FOTOGALERIE

     

...přejít do fotogalerie

POSLEDNÍ AKCE
DALŠÍ AKCE

Pořadové číslo: 30
Kde: ---
ANKETA HER
MOMENTKA
FÓRUM
REKLAMA
© 2004-2014 KCTeam | kcteam@kcteam.eu | WebMail | Torp.cz POČÍTADLO