ARCHIV LAN PARTY

Datum: 16. - 19. 7. 2009

Místo: Karolinka

Účast: Grabius, Hanny, Karel, Maverick, Mika, Wors

Stoly a zasedací pořádek: schéma

Popis akce:
Tato akce, konaná už od čtvrtku, byla vcelku poklidná, ale i tak si Karolínka připsala několik novinek. Vyjímečně se akce konala v letních měsících, přesněji o prázdninách. Jen první akce se konala v srpnu, všechny ostatní byly konány mimo červenec a srpen. Poprvé jsme měli obavy o parkovací místa, protože 6 lidí přijelo pěti auty, což se v Karolínce nikdy nestalo. Zřejmě způsobeno tím, že většina pracuje a z práce se nemůže uvolnit a pohodlnější je se nevázat, takže časy, kdy jsme se vešli do jednoho auta 4 a to včetně CRT monitoru jsou ty tam. První přijel organizátor Grabius z Uh.Brodu Felicií od rodičů své milé a vzápětí dorazili Wors a Karel v "novém" Oplu od Worse. To bylo pro tento den vše. V pátek se to sjíždělo jak švábi na pivo. Nejdříve marně bušil na dveře Maverick. Ozvalo se jen: "...počkej, hrajem...". Nějakou dobu po něm dorazil Hanny svým novým vozem, také značky Opel, a k večeru potom Mika. Pak už se jen vše zapojilo, propojilo a pařilo se.

Nové pro nás bylo horko, které je s letními měsíci spojené, takže se větralo na plná okna a bylo dovoleno sem tam hrát bez dresu i bez trička, prostě nahoře bez. Nevýhodou byl obtížný hmyz, hlavně mouchy. Ovšem Wors se snažil ze všech sil za pomocí svých dvousečných novin vyhubit vše co se pohlo, nikdo z hráčů nepřišel naštěstí k úhoně. Novinkou byla vymoženost zvaná Grabocomp. Grabův starý počítač, který hostil vždy toho, koho zlobila nějaká hra. Prostě si jen přesedl a hrál jakoby nic. Obsahoval všechny hry a Gury tak tentokrát přivezl opět 3 PC. Používali ho jen Wors a Karel. Wors přicestoval s novým notebookem, ale CoD2 se mu kosilo úplně stejně jako na starém PC, takže to asi nebude v HW. Dokonce měl i cooler, aby se mu chudák HP neuvařil. Největší událostí ovšem byly nové dresy, tentokrát už ne s dílny Grabovy, ale profesionální práce z odborné firmy a tím nechceme snižovat Grabovy schopnosti, přece jen o měl zase lepší cenu. Ovšem Mika hrál stále ve starém, nový mu asi bylo líto zajíždět. A když už mluvíme o Majklovi, tak je třeba jej pochválit a to nejen, že si udržel své zaměstnání, ale přemohl se a zahrál si s námi CS a to už je skoro hrdinský čin pokud jde o Miku.

Akce se nesla v poklidném duchu, bez nějakých komplikací až na klasické Windowsovké "pády". Perličkou na konec nebo chcete-li zpestřením byl připravený zátah policie ČR, která si nás při odjezdu odchytila v domění, že jsme nějací hromadní paliči či piráti. Po prohlídce všech pěti aut a tělesných otvorů je asi namíchlo, že nenašli co hledali(kdoví co přesně chtěli najít), se rozhodli, že nám alespoň prohlídnout povinnou výbavu. Celkový výdělek jim činil 1500,-. Do kasy českého státu přispěli Mika a Mav. Takže pokud nás nezavřou, tak se snad potkáme na další akci v plném, ne-li ve větším počtu. Držte nám palce...

Seznam her:
Call of Duty: United Offensive
Call of Duty 2
Joint Operations: Typhoon Rising + Escalation
Terror Strike
Counter Strike Source
FlatOut 2
Unreal Tournament 2004
Superbike 2001
Tom Clancy's Rainbow Six 3: Athena Sword
Tom Clancy's Rainbow Six: Lockdown

AUDIO ukázky:
AUDIO ukázka 1 (0kB)
AUDIO ukázka 2 (0kB)
AUDIO ukázka 3 (0kB)
AUDIO ukázka 4 (0kB)
AUDIO ukázka 5 (0kB)
AUDIO ukázka 6 (0kB)

FOTOGALERIE

     

...přejít do fotogalerie

POSLEDNÍ AKCE
DALŠÍ AKCE

Pořadové číslo: 30
Kde: ---
ANKETA HER
MOMENTKA
FÓRUM
REKLAMA
© 2004-2014 KCTeam | kcteam@kcteam.eu | WebMail | Torp.cz POČÍTADLO