ARCHIV LAN PARTY

Datum: 4. - 6. 12. 2009

Místo: Karolinka

Účast: Dave, Grabius, Hanny, Karel, Maverick, Mika

Stoly a zasedací pořádek: schéma

Popis akce:
Akci číslo 18 jsme uspořádali kde jinde než v Karolínce a to za zpřísněných bezpečnostních opatření. Oproti minulé zimě nás přiroda ušetřila sněhových radovánek s lopatami. Zapotřebí byla jen tři parkovací místa. Nejdříve dorazil Grabius se svým "novým" vozem značky Ford Mondeo ze Zlína(kde nyní bydlí) a připravil základnu do provozuschopného stavu včetně vytopení hlavní místnosti. Jako druhá dorazila Škoda Fabie s řidičem Mikou, který přivezl Mavericka a nováčka jménem Dave(kámoš od Mava). To už byla tma a prakticky až večer dorazili Oplem Astrou Hanny a Karel. Poslední dvě zmíněná auta vyrážela z Frýdku-Místku. Tentokrát se omluvil Wors a to z pracovních důvodů.

Těsně po vstoupení do našeho domu hrůzy ukazoval teploměr pouhých 8 stupňů, ale už jsme zde zažili méně. Ke zvýšení teploty bylo třeba rozehřát kamna, ale nejdřív se muselo obstarat něco co bude hořet. Takže Grabius navštívil svého příbuzného, který bydlí nedaleko(nebyl doma) a nevratně si vypůjčil dva pytle dřeva. Další palivo dovezl z Frýdku Karel v krásné plastové dětské vaničce. Vše se nám podařilo úspěšně spálit, kromě vaničky ovšem. Na akci se objevilo hned několik nových strojů. Hanny se rozhodl investovat do nového notebooku, hlavně pro své pohodlí, protože nemusí vozit velké a těžké "bedny". Když se Mika dozvěděl o tomto Hannyho upgradu, nelenil a postavil si další dual core mašinu, aby jej překonal. Dále už jen Maverick přivezl svůj nový Acer 19'' monitor. Další notebook se do statistik zapsal díky Davidovi. Je to Mavův kámoš z Frýdku a projevil zájem se zůčastnit. Půl roku pozorně sledoval stránky KCTeamu, aby mu nic neuniklo. Hladký průběh akce komplikovala u některých her Davidovi modrá smrt zapříčiněna zřejme ovladačem grafiky. Jediný Dušan měl Windows Vista a některé hry mu prostě nešly a podezřele se pak začaly postupně chovat i další počítače kolem něj. Snad nejsou Visty nakažlivé. Po osvědčených kusech jsme se po dost dlouhé době vrátili k Supreme Snowboardům a hráli je jako by to bylo poprvé, pokud nedělal server Mika, kterému to pořád padalo. Dave se nechal inspirovat Karlem, který je znám svou velkou zručností co se granátů týče a přidal k tomu ještě bojové nasazení. Takže dokud měl ve výbavě granáty, nejdříve všechny někam náhodně vyházel a pak se vydal do místa kde se zrovna utrácelo.

Další zimní akce se velmi vyvedla až na to, že ne všichni měli naistalované všechny požadované hry a dokonce odmítali si některé nainstalovat dodatečně. Tohle se snad už víckrát opakovat nebude. Policie už se o nás asi nezajímá, takže odjezd byl rychlý bez zbytečného zdržování, jen nám na cestu pršelo.

Seznam her:
Call of Duty: United Offensive
Call of Duty 2
Command&Conquer: Renegade
Joint Operations: Typhoon Rising + Escalation
Terror Strike
FlatOut 2
Superbike 2001
Tom Clancy's Rainbow Six 3: Athena Sword
Supreme Snowboarding

AUDIO ukázky:
AUDIO ukázka 1 (0kB)
AUDIO ukázka 2 (0kB)
AUDIO ukázka 3 (0kB)
AUDIO ukázka 4 (0kB)
AUDIO ukázka 5 (0kB)
AUDIO ukázka 6 (0kB)

FOTOGALERIE

     

...přejít do fotogalerie

POSLEDNÍ AKCE
DALŠÍ AKCE

Pořadové číslo: 30
Kde: ---
ANKETA HER
MOMENTKA
FÓRUM
REKLAMA
© 2004-2014 KCTeam | kcteam@kcteam.eu | WebMail | Torp.cz POČÍTADLO