ARCHIV LAN PARTY

Datum: 12. - 14. 3. 2010

Místo: Karolinka

Účast: Dave, Grabius, Hanny, Karel, Mika, Fallen

Stoly a zasedací pořádek: schéma

Popis akce:
Na předjubilejní akci se měla původně dostavit skoro rekordní účast pařmenů, ale nakonec se počet trochu zredukoval a sešlo se nás 6. Teď už tradičně jako jediný z protisměru od Zlína dorazil na základnu Gury. Sotva se vybalil, přijely další posily. Karel, který z felície ždímal všech pár koní, co jsou pod kapotou, s sebou dovezl naši omladinu – Fallena a Dava a k tomu všemu ještě plný vozík naštípaného dříví (dodavatel Karel a Hanny). Tentokrát ho bylo sakramentsky potřeba, když hned po příjezdu v pokoji ukazoval teploměr neuvěřitelných 1,5 stupně. Kosa jako z nosa. Za nějakou tu hodinku dojel třetím autem (svým oplem) Hanny, ale nedorazil s úsměvem na rtech, neboť mu během jízdy zamrzla pusa kvůli nefunkčnímu topení v autě. Měl skoro dotyk smrtky a hned po odložení věcí se dral k, toho času, už roztopenému pecku.

Zima byla pořádná a taky nadělala další značné hmotné škody na baráku, který nám poskytuje útočiště. Bohužel silným mrazem nevydržel vodoměr. S tím už Grabius počítal a proto dovezl další na výměnu. Plán byl smělý, ale pro jistotu byli pověřeni ostatní členové, aby dovezli všechny kýble, co doma najdou. Bylo jich nakonec potřeba, páč po demontáži roztrhnutého a montování nového vodoměru jsme zjistili, že jsou tam různé délky závitů. Deny neváhal ani minutu a volal Mikovi na mobil, který se ještě zdržoval ve Frýdku z pracovních důvodů. Z počátku ho né a né vzít, ale pak po opakovaném volání ho nakonec přece jen zvedl. Dostal tradiční bojový úkol, ještě než se vydá na cestu na Valachy, navštívit Baumax a koupit těsnění. Majkl šel pak s pravdou ven a večer po příjezdu se svou fabii vysvětloval, že nechtěl zvednout Hannymu telefon, protože tušil, že zase bude muset navštívit "zku…. Baumax". Další den ráno jsme použili nové těsnění, namontovali funkční vodoměr a pustili do trubek vodu, ale ukázalo se to nereálné, páč začala srčet na dalších místech. Zůstali jsme proto u oněch zmiňovaných kýblu a nošení vody do bytu ručně. Zase nějaké nové zpestření…
Díky sníženému počtu členů na akci se vešel na jedno neobsazené místo už dříve známý Grabocomp. Tentokrát ho využíval jen Dave, neboť ho opět provázela "modrá smrt". Sice si o něco více pomohl upraveným DirectX od Guryho, ale přece to ještě není úplně ono. No uvidíme, padly i nějaké hlášky o novém PC…
Velkou novinkou, co se za dobu našeho hraní dosud ještě nestalo, bylo to, že jsme všichni díky velké zimě spali jen v obyváku. Rozprostřelo se spaní po veškeré volné ploše, která byla k dispozici a Jirka spal neuvěřitelně s hlavou cca půl metru od kamen. Kupodivu se ráno probudil s relativně světlým obličejem a i s nepoškozenými řasami a obočím. Podařilo se nám díky dostatečné zásobě dřeva vytopit hlavní místnost na neskutečných 26 stupňů, takže nakonec se šlo jen do triček, ale Hany překvapil a již podruhé na akci měl po celou dobu na sobě dlouhé tepláky. Po delší době jsme na Langejm akci testli pár novějších kousků a zážitků bylo hafo. Hlavně tzv. "druhá šance" přiváděla mnohé k nepříčetnosti a také "psi" nenechávali některé hráče v klidu.

Akce se vydařila jak se patří, jen Majkl měl na konci trochu zkaženou náladu. Nejspíš v hlubokém sněhu, nebo nedopatřením v odpadkách ztratil svůj svazek klíčů a ani po opětovné nucené návštěvě Karolínky bohužel nenalezl, co hledal. Tato menší nepozornost ho mimo projetého benzínu stála taky tisícovku za výměnu nových fabek. Sečteno a podtrženo, až na pár vyjímek klaplo vše podle plánu.

Seznam her:
Ghost Recon Advanced Warfighter
Call of Duty: United Offensive
Call of Duty 2
Call of Duty 5
Tom Clancy's Rainbow Six: Vegas 2
FlatOut 2
Superbike 2001
Tom Clancy's Rainbow Six 3: Athena Sword
Supreme Snowboarding
Damnation

AUDIO ukázky:
AUDIO ukázka 1 (0kB)
AUDIO ukázka 2 (0kB)
AUDIO ukázka 3 (0kB)
AUDIO ukázka 4 (0kB)
AUDIO ukázka 5 (0kB)
AUDIO ukázka 6 (0kB)

FOTOGALERIE

     

...přejít do fotogalerie

POSLEDNÍ AKCE
DALŠÍ AKCE

Pořadové číslo: 30
Kde: ---
ANKETA HER
MOMENTKA
FÓRUM
REKLAMA
© 2004-2014 KCTeam | kcteam@kcteam.eu | WebMail | Torp.cz POČÍTADLO