ARCHIV LAN PARTY

Datum: 23. - 26. 9. 2010

Místo: Karolinka

Účast: Dave, Grabius, Hanny, Karel, Maverick, Mika, Wors, Fallen

Stoly a zasedací pořádek: schéma

Popis akce:
Je to neuvěřitelné, ale i po dvacáté jsme se dokázali sejít a užít si již druhou jubilejní LAN party. Na dvacet akcí jsme potřebovali téměř přesně 6 let a jeden měsíc. Zaznamenali jsme i nový rekord a to počet účastníků v počítačovém doupěti Karolinka, tedy 8 lidí najednou. Doposud zde bylo jen 7 lidí najednou.

Akce byla plánovaná už od čtvrtka a již v ten den bylo na místě 6 hráčů, v pátek dorazil jen Mav a Dave, kteří měli práci a školu. Na místo konání dorazil jako první Mika sám se svou červenou Fabií a když se zdálo, že bude muset nějakou dobu čekat na Graba, aby se dostal dovnitř, po 5 minutách se Grab objevil ve svém Fordu Mondeo a Miku ze zakletí vysvobodil. Na dávnou tradici 4 lidí v jednom autě zavzpomínali Wors, Karel, Fallen a řidič Opelu Astra Hanny, který aby naložil početnou skupinu musel část své výbavy(vč. zvukové systému) zanechat u Karla. Wors použil své auto jen k dopravě do Frýdku-Místku, kde přesedl do Hannybusu. Jak už bylo zmíněno, tak v pátek dorazila poslední dvojice Maverick(řidič) a Dave, a to v pozdních večerních hodinách červeným Opelem Vectra.

Čtvrteční šestice se pustila do hraní, hlavně testovali nové kousky. Fallen to vzal z gruntu a byl snad první kdo na akci instaloval znova celý Windows. Problém s tekoucí vodou nakonec přetrval z předchozí akce a tak nezbývalo než nosit vodu v kýblích ze sklepa nahoru. První večer se pařilo vytrvale až do 2. hodiny ranní a to převážně CoD5 v coop módu. Po příjezdu zbývajících členů byl Davovi předán dres, členský průkaz a tak se stal oficiálně novým a již sedmým členem KCTeamu. Zároveň také nejmladším. A jako správné jubileum jsme i tuto akci museli trochu oslavit a tak se bouchlo šampaňské a připili jsme si na další dvacítku a spoustu zdravých dětí. Maverick si přivezl hned dvě PC. Svůj starý stroj a jeho vytuněnou náhradu, kterou pečlivě před ostatními tajil, ovšem ta se ukázala jako nestabilní a tak se Mav musel vzdát her s vyššími nároky. Příčina Mavových potíží zůstala i po bádání všech ostatních neznámá. Důkaz, že civilizace dorazila už i na venkov byl jasný. Hanny na svůj noťas chytil bezdrátový internet někde od sousedů a jal se tam, mimo jiné, hledat pomoc na fórech. I Wors to zkoušel, ale nakonec to nebylo nic platné. Dave již před časem avizoval, že bude mít na místo svého noťasu nové stolní PC, ovšem jemu zase nechtěly pod Windows 7 běhat starší hry jako např. CoD2.

Akce se vyvedla, pořádně jsme se vyřádili a užili si ji. Takový Fallen měl i po celodením hraní dost energie, aby mohl v noci pracovat a nařezal dřevo snad na celou zimu, ovšem většina kvůli toho nemohla spát a Wors dokonce třetí noc utekl spát i s matrací do vedlejšího pokoje. Tentokrát se žádné upomínkové předměty k jubilejní akci nepředávaly (viz. 12. akce Soundtrack a průkazy), ale nikdo si nestěžoval. Důležité bylo zůčastnit se a hlavně zvítězit. Hráčské schopnosti se již vyrovnaly, takže už nemáme nikoho nejlepšího ani nejhoršího a to je v týmu důležité.

Seznam her:
Call of Duty: United Offensive
Call of Duty 2
Call of Duty 5
Tom Clancy's Rainbow Six 3: Athena Sword
Superbike 2001
Command&Conquer: Renegade
FlatOut 2
Unreal Tournament 2004
Joint Operations: Typhoon Rising + Escalation
Counter Strike Source
Turok

AUDIO ukázky:
AUDIO ukázka 1 (0kB)
AUDIO ukázka 2 (0kB)
AUDIO ukázka 3 (0kB)
AUDIO ukázka 4 (0kB)
AUDIO ukázka 5 (0kB)
AUDIO ukázka 6 (0kB)

FOTOGALERIE

     

...přejít do fotogalerie

POSLEDNÍ AKCE
DALŠÍ AKCE

Pořadové číslo: 30
Kde: ---
ANKETA HER
MOMENTKA
FÓRUM
REKLAMA
© 2004-2014 KCTeam | kcteam@kcteam.eu | WebMail | Torp.cz POČÍTADLO