ARCHIV LAN PARTY

Datum: 10. - 13. 2. 2011

Místo: Karolinka

Účast: Dave, Grabius, Hanny, Karel, Mika, Wors

Stoly a zasedací pořádek: schéma

Popis akce:
Touto akcí jsme načali již třetí desítku úspěšně odehraných LanGejm a pro změnu se tato odehrála v chladných zimních měsících. Celkem dobře nám hrálo do noty, že nenapadla v tu dobu na valachách spousta sněhu a tak odpadla zúčastněným členům povinná úvodní rozcvička v podobě odhazování sněhových hald. Nicméně zima byla pořádná, a proto Grabius zajistil část dřeva pro počáteční vyhřátí, do kterého se okamžitě pustil po svém příjezdu ve svém Fordu Mondeo ze Zlína. Jak je zvykem, dorazil na místo konání ve čtvrtek jako první a protože dva spoluhráči předem avizovali svou neúčast, mohl rozložit a zprovoznit také pověstný „Grabocomp“ (pozn. který byl Worsem a Davem opět využíván).

Ještě tentýž den, čili ve čtvrtek večer, dorazila další parta hráčů a to ve složení Hanny, Wors a Karel Omcka. V klídečku se vměstnali do Denyho Opla a vzadu za autem je doprovázel Kájův vozík plný na míru nařezaného dřeva. Kája opět nezklamal a ukázal se jako kvalitní dodavatel tepla, takový náš TOPIČ:-) Samosebou Deny nenechal nic náhodě a přivezl si, jako takovou poslední pojistku, plný kotel čerstvého fazolového guláše, který mu jeho milovaná manželka předem uklohnila. Tímto jí vřele děkujeme, neboť nám někdy bylo i docela horko.
Po zbytek večera se pak hrálo a hrálo a vše probíhalo, tak jak mělo.

Následující den se pak doplnil hráčský tým o další dva členy, a to o Miku, který přivezl svojí Fabii i posledního hráče – Dava. Všichni hráči s nadšením uvítali Grabovy předešlé drobné opravy na základně, které ve výsledku znamenaly funkční vodu jak v kuchyni, tak i v koupelně a dokonce po mnoha letech i splachování na WC. Nepříjemnost, ale hlavně zdržování v podobě nošení vody ze sklepa, už byla snad jednou provždy vyřešena. Mika jako správný zapálený člen pro kolektivní pohodlí také přidal ruku k dílu a doma vydrhl a sponzorsky daroval na naši základnu mikrovlnou troubu. Takže postupem doby, jak to tak vypadá, můžeme čekat z tohoto hotový Wellness hotel.

Co se týče samotného hraní, tak i na této akci se opět vyskytly případy, že někomu něco nejelo. Proto, jak již bylo výše zmíněno, se úspěšně využil Grabocomp, ale některé případy se vyřešily na místě. I když některé dosti kuriózně, ba možná neuvěřitelně. Například jak tomu bylo u Dava a jeho zprovozněním COD4. Nefungoval mu tam Mulťák a Wors lišácky našel na netu klíč k celé záhadě. Stačilo neuvěřitelně jen zapojit sluchátka do portu na mikrofon a hra se pak už v pohodě rozjela. Tohle klání bylo opět velmi vyrovnané a tabulky s prvenstvím se více méně pravidelně obměňovaly.

Mika se také na této akci ukázal jako veliký dobrodruh, kterého asi ochraňuje sám pán Bůh:-)
Od příjezdu do sobotního večera nechal před barákem odemklé auto s osobními věcmi na sedadle. Naštěstí toho nikdo nevyužil a Mika mohl být klidný. Na této akci se také zapíjely žhavé novinky, které si Wors a Karel přichystali. Worsík oznámil, že se stane šťastným tátou a Kája zase šťastným ženichem. Moc jim to přejeme klukům jedním ušatým.

Celková rekapitulace a hodnocení této lanky vypadala velmi pěkně a dle názoru všech členů se nadmíru vydařila. Tak to má být.

Seznam her:
Call of Duty: United Offensive
Call of Duty 2
Call of Duty 4
Call of Duty 5
Tom Clancy's Rainbow Six 3: Athena Sword
Superbike 2001
Command&Conquer: Renegade
FlatOut 2
Unreal Tournament 2004
Joint Operations: Typhoon Rising + Escalation
Terror Strike
Supreme Snowboarding
Tom Clancy's Rainbow Six: Lockdown
Vietcong 2

AUDIO ukázky:
AUDIO ukázka 1 (0kB)
AUDIO ukázka 2 (0kB)
AUDIO ukázka 3 (0kB)
AUDIO ukázka 4 (0kB)
AUDIO ukázka 5 (0kB)
AUDIO ukázka 6 (0kB)

FOTOGALERIE

     

...přejít do fotogalerie

POSLEDNÍ AKCE
DALŠÍ AKCE

Pořadové číslo: 30
Kde: ---
ANKETA HER
MOMENTKA
FÓRUM
REKLAMA
© 2004-2014 KCTeam | kcteam@kcteam.eu | WebMail | Torp.cz POČÍTADLO