ARCHIV LAN PARTY

Datum: 30. 6. - 3. 7. 2011

Místo: Karolinka

Účast: Dave, Grabius, Hanny, Karel, Mika, Wors

Stoly a zasedací pořádek: schéma

Popis akce:
Jelikož si všichni hráči navykli na rozdílné podmínky v létě i v zimě a bez problému se přizpůsobili, odehrávají se již všechny hrací klání jen v Karolínce. Překvapivě, i když se 22. akce konala po 4 měsících od ukončení velice zdárné akce s pořadovým číslem 21, šlo na hráčích vidět, že jsou pro hraní po LAN doslova nažhavení. Sešel se nakonec sudý počet členů o celkové síle šesti mužů. Jak už bývá doslova tradicí, základnu na Valachách otevřel a přichystal Grabius a hned po příjezdu si rozložil svůj ansámbl. Již dopředu byla hlášena absence dvou členů, tudíž opět vznikl prostor pro Grabokomp a o to více se pak rozšířila nabídka zprovozněných her. Grab zřejmě maximálně využívá zavazadlový prostor ve svém autě Ford Mondeo, což si ale může dovolit, neboť ze Zlína jezdí na akce zcela sám. Po pár hodinách na základnu do Karolínky přicestoval také Wors se svým autem Oplem Vectrou (což je u Worse jistá rarita) a k němu se také ve Frýdku přidružil Dave. Ve čtvrtek již nikdo další nepřicestoval a tak se po kompletním vybalení a přichystání začalo hrát ve třech. Nebyla to žádná katastrofa, protože se hrály převážně co-op gamesy. Worsík hned z počátku překvapil svou samostatností, když si s sebou dovezl i mobilní nábytek v podobě skládací židle. Jenže záhy zjistil, že je v celku nepoužitelná, neboť seděl u stolu jak trpaslík a hraní by bylo dost obtížné.

Následující den, což bylo pátek odpoledne, zabouchal na dveře Hanny, kterého přivezl Jirka alias Karel Omcka. Zbylí členové se udiveně dívali po příjezdu na Karlovu Felicii, jenž vypadala, jako by Deny neměl v kufru jen svůj notebook, ale že přivezl snad všechny maxipočítače z NASA. Záhy Kája vysvětlil, že jsou na autě obě zadní pružiny v háji. No vypadalo to hodně zajímavě. Nakonec celou šestku hráčů uzavřel v pátek večer svým příjezdem Mika ve Fabii.

Další překvapení si přichystal opět Wors. Se svým novým fotoaparátem se stal dalším aktivním fotografem a dokumentaristou na akci. Z toho měl velkou radost hlavně Gury, který jistou dobu byl jediný zapálený fototvořič na akcích. Soupis hraných her je opět dost velký a členové si pochvalovali, že se hráli i další a nové hry. Vše klapalo jako na drátku a nezaznamenaly se nějaké velké komplikace při hraní. Během této lan akce slavil Hanny obrovský úspěch, neboť nejenže byl nominován, ale také bezkonkurenčně a jednoznačně vyhrál prvenství v soutěži – „BRZDA ROKU“ a stal se tak nositelem tohoto titulu. Zasloužil se tak o to tím, že doslova hltal čučení na filmy. Takže místo řádného joinování a „AUTO!!!“ se stále čekalo na onu brzdu roku. To ovšem všichni ostatní hráči nechápali a častovali Denyho i jinými tituly.

Celkově vzato neměla tato akce žádné výrazné chyby a v neděli jsme se všichni s dobrý pocitem rozjeli domů. Zahráli jsme si dost a dost a dokonce padly návrhy s kladnou odezvou, abychom se sešli ještě ke konci tohoto roku. Snad se počet zúčastněných ještě zvýší.

Seznam her:
Call of Duty: United Offensive
Call of Duty 2
Call of Duty 4
Call of Duty 5
Tom Clancy's Rainbow Six 3: Raven Shield
Tom Clancy's Rainbow Six 3: Iron Wrath
Tom Clancy's Rainbow Six: Vegas 2
FarCry 2
Superbike 2001
FlatOut 2
Supreme Snowboarding
Battlefield 2
First to Fight
Joint Operations: Typhoon Rising + Escalation
Sniper Ghost Warrior

AUDIO ukázky:
AUDIO ukázka 1 (0kB)
AUDIO ukázka 2 (0kB)
AUDIO ukázka 3 (0kB)
AUDIO ukázka 4 (0kB)
AUDIO ukázka 5 (0kB)
AUDIO ukázka 6 (0kB)

FOTOGALERIE

     

...přejít do fotogalerie

POSLEDNÍ AKCE
DALŠÍ AKCE

Pořadové číslo: 30
Kde: ---
ANKETA HER
MOMENTKA
FÓRUM
REKLAMA
© 2004-2014 KCTeam | kcteam@kcteam.eu | WebMail | Torp.cz POČÍTADLO