ARCHIV LAN PARTY

Datum: 17. - 20. 11. 2011

Místo: Karolinka

Účast: Grabius, Karel, Maverick, Mika

Stoly a zasedací pořádek: schéma

Popis akce:
Čas utíká jako voda a máme tady další akci, v pořadí již dvacátou třetí. Konání LANakce se zorganizovalo a domluvilo na listopad, protože později by nejspíše hrozilo odhazování hald sněhu před domem a do toho se nikomu z členů moc nechtělo. Toto čtyřdenní klání opět začalo již od čtvrtku. Zahájil ho svým příjezdem Grabius tentokrát ale v pokroušeném stavu. Před akcí podstoupil operaci kolene a proto musel chodit o berlích. Tentokrát ho ze Zlína dovezla vypůjčená Felicie, neboť Forda bylo potřeba jinde. Už po příjezdu šlo ale do tuhého. Teploměr v hlavní místnosti ukazoval neskutečných nula stupňů a tak dalo Grabovi dost zabrat, než pomocí malých kamen vyhnal tuto kosu z baráku. Naštěstí zásoby dřeva, které se navezly na předešlou akci, se tehdy zdaleka nevyčerpaly. Na tuto Langejmparty se část hráčů dopředu omluvilo a zbylí potvrdili svou účast. Jenže těsně před samotným konáním zrušil svou účast Fallen, který musel nečekaně do práce i v sobotu a také Hanny, který dal přednost zřejmě výhodnějšímu kšeftu. Bylo to však na poslední chvíli a tak již rozběhlou akci nešlo odvolat. Takže se očekávala jedna z nejnižších účastí za celé éry našeho Lanhraní.
Ještě tentýž den ve čtvrtek byl na základně přivítán druhý člen Jirka. Jeho nově koupená Felicie ho spolehlivě odpoledne dopravila z Frýdku rovnou do Karolínky. Čtvrtek byl spíše rozehřívací a testovací den, ve kterém se Grabius i Karel rozcvičili hlavně na kooperativách a otestovali i pár nových her. Vše šlo jako po másle a nebyl problém ani se SW ani HW.

Následujícího dne k večeru se náš hráčský tým rozrostl o dalšího hráče, kterým nebyl nikdo jiný než Mika. Nejprve se ze své Fabie vybalil a kompletně zapojil svou aparaturu. Pak po večeři jsme se jali hrát převážně kooperačky ve třech. To jsme již netrpělivě vyhlíželi posledního týmového kolegu do party Mavericka. Ten se trochu z původního časového plánu odchýlil a dorazil až pozdě večer, necelé dvě hodiny před půlnocí. No a to bylo pro tuto akci se slavnou účastí vše. Za zmínku určitě stojí, že Honza přicestoval z Ostravy ve své Škodě Octavia a tím završil náš vozový kvartet ŠKODOVEK. Toho dne se pak už toho moc nestihlo a šlo se do hajan.

Zato sobota byla konečně celá hrací. Nic se nekazilo a s příjemně teplými praskajícími kamny za zády se hrála spousta her. Ač je to k nevíře, tak i v tak malém počtu hráčů jsme si parádně zapařili celkem šestnáct her. Takovou idylku nám ale přeci jen narušoval jeden problém. Nejspíš náhlým vyhřátím místností se k životu probrala spousta much, které se v okenních rámech zazimovaly. Chtěly tam očividně zimu v zimním spánku přečkat a my jsme je tím nechtíc doslova rozmrazili. Podnikli jsme na ně pár křížových výprav a postupně se nám podařilo je všechny zlikvidovat. V sobotu večer se pak ještě buchl šampus na počest Maverickových narozenin. S bublinkami v hlavě jsme pak ještě zahráli pár her a pak už ulehli ke spánku.
V neděli ráno nám Honza oznámil, že musí naléhavě brzo domů a tak po deváté hodině se naše hráčské osazení opět zúžilo na pouhé tři playery. To nás ale neodradilo od dalšího hraní a opět jsme spíše spolupracovali v coop hrách. I samotný závěr akce se nesl hezky v poklidu a ke vší spokojenosti. Závěrem bychom mohli ohodnotit tuto párty jako vydařenou, i když v rekordně nízkém počtu účastníků. Byla to doslova komorní LANakce.

Seznam her:
Call of Duty: United Offensive
Call of Duty 2
Call of Duty 5
Tom Clancy's Ghost Recon
Tom Clancy's Rainbow Six 3: Raven Shield
Tom Clancy's Rainbow Six 3: Iron Wrath
Tom Clancy's Rainbow Six: Vegas 2
FarCry 2
Superbike 2001
Supreme Snowboarding
Joint Operations: Typhoon Rising + Escalation

AUDIO ukázky:
AUDIO ukázka 1 (0kB)
AUDIO ukázka 2 (0kB)
AUDIO ukázka 3 (0kB)
AUDIO ukázka 4 (0kB)
AUDIO ukázka 5 (0kB)
AUDIO ukázka 6 (0kB)

FOTOGALERIE

     

...přejít do fotogalerie

POSLEDNÍ AKCE
DALŠÍ AKCE

Pořadové číslo: 30
Kde: ---
ANKETA HER
MOMENTKA
FÓRUM
REKLAMA
© 2004-2014 KCTeam | kcteam@kcteam.eu | WebMail | Torp.cz POČÍTADLO