ARCHIV LAN PARTY

Datum: 24. - 27. 5. 2012

Místo: Karolinka

Účast: Grabius, Hanny, Karel, Mika, Wors, T.E.N.K

Stoly a zasedací pořádek: schéma

Popis akce:
Tato akce začala, jak už tak bývá pomalu tradicí, již od čtvrtka odpoledne. Na místo určení dorazil ze Zlína nejdříve Gury ve svém voze Ford Mondeo a pustil se do vybalování a přichystávání naší základny. Původní vize, že již po tolika úspěšných akcích se nemůže snad nic přihodit, se záhy rozpustila jako pára nad hrncem. Při zprovoznění vodovodní soustavy v baráku byla odhalena dost podstatná závada. VaK nám kompletně zastavili přívod vody. Takže to vypadalo, že budeme celou akci na suchu. Jelikož jako druhý nečekaně zapálený player Deny se také vydal na cestu do Karolínky už ve čtvrtek, byl okamžitě pověřen k vyzvednutí speciálního klíče na otevírání přívodu vody. Deny se ještě kvůli nějakého zařizování ve Frýdku-Místku zdržel, a proto dorazil svým autem značky Opel Omega za Grabem až pozdě za tmy. O to složitější pak bylo hledání hlavního uzávěru vody na zarostlém pozemku s trávou až poko… po kolena. Prohledali postupně centimetr po centimetru a po nějaké době slavili konečně částečný úspěch. Uzávěr byl nalezen, ale dovezený klíč měl jinou velikost. Veškerá snaha tedy přišla vniveč. Grab prohledal celý dům a našel pár kanistrů na pitnou vodu. Nakonec jsme byli pitnou a užitkovou vodou zásobeni, jak jinak než, našim všestranným sponzorem strýcem Frantou.

Ve čtvrtek večer se pak hlavně instalovalo a testovalo. K nějakému velkému hraní se tito dva předskokani nedostali ani do jedné hodiny ráno. Dalšího dne v pátek Hanny od rána žhavil telefon a pověřil svého ochotného a obětavého parťáka Miku, aby zajel do Palkovic pro jeho dvacetilitrové kanistry od nafty. Díky tomu se v pozdějších dnech na WC nesla líbivá naftová vůně. Majkl dorazil dle očekávání v pátek dopoledne a kupodivu vyměnil svůj původní vůz za Škoda Favorit v trochu dezolátním stavu. No hlavně že dorazil a přivezl i již zmiňované zásobníky na vodu. Asi za hodinu přicestoval i další člen ze směru od Frýdku a to náš Karlík. Jo, to je ta chybná komunikace. Jeho zbrusu nově servisovaná Fabia dovezla mimo klasické potřebné vybavení i další čisté kanistry, takže nakonec byla krize s vodou úspěšně vyřešena.
Co se týče technického zázemí, tak pak už vše klapalo jak mělo. Ale aby té smůly ještě nebylo málo, tak se naskytla dost nevídaná situace. Když jsme se chtěli všichni ve hře „jouinout“, tak se to nikomu nepodařilo uskutečnit. Nezobrazoval se nikomu server a pár hodin jsme byli beznadějní. Switch byl v pořádku a asi to bylo vyšší mocí, protože to nikdo z nás nechápal. Pak se to postupně zlepšilo, až na jediného smolaře Hannyho. Tomu počítač prostě dál stávkoval a tak jsme si skoro celý pátek zase nic nezahráli. V Denyho kompu se Gury i Mika více než hodinu dál šťůrali, ale nepřišli na nic. Po legendární Majklové větě „máš na tom disku něco důležitého?“ si Deny zálohoval několik desítek giga dat ke Gurymu a dali jsme se do obnovování systému. Ani to však nepomohlo. No a to už se den blížil k večeru a dorazili poslední dva zúčastnění na této akci. Již ostřílený člen Wors si z Opavy přivezl svého kamaráda a zároveň i nováčka Tomáše. Do Worsova Renaultu se oba v pohodě vešli, i když Worsík zanevřel na notebook a pořídil si konečně kvalitní stolní počítač. Bylo už načase a zřejmě našel inspiraci v kvalitním a bezproblémovém Grabokompu :-)
Mrazík přípravu na tuto akci opravdu nepodcenil a dokonce si s sebou dovezl i speciální ergonomickou kancelářskou židli, pro lepší pohodlí a výkon. Stejně mu to nebylo nic platné, dostal taky v mulťáku na prdel. Každopádně nás všech šest fajnšmekrů na počítače jsme dali hlavy dohromady a Hannymu jsme nakonec zprovoznili počítač tak, že si do něj musel hodit celý nový systém a tudíž i všechny potřebné hry. Takže instaloval a instaloval a instaloval. Pak jsme se konečně dočkali tíženého úspěchu a pořádně jsme si až do neděle zahráli. Otestovali jsme i pár novinek a některé se očividně stanou i stálicemi.

Opět můžeme nakonec říct, že to byla úspěšná akce, i když se to zpočátku tak nejevilo. Jsme rádi za dalšího potencionálního člena našeho KarolínkaCap Teamu a snad bude T.E.N.K alias pan Tenkrát s námi dál pravidelně jezdit. Příště se uvidíme na podzim a to by už měla voda v kohoutcích spolehlivě téct.

Seznam her:
Call of Duty: United Offensive
Call of Duty 2
Call of Duty 5
Blur
Tom Clancy's Rainbow Six 3: Raven Shield
Tom Clancy's Rainbow Six 3: Iron Wrath
Tom Clancy's Rainbow Six: Vegas 2
FlatOut 2
FarCry 2
Superbike 2001
Joint Operations: Escalation
Call of Juarez - Bound in Blood

AUDIO ukázky:
AUDIO ukázka 1 (0kB)
AUDIO ukázka 2 (0kB)
AUDIO ukázka 3 (0kB)
AUDIO ukázka 4 (0kB)
AUDIO ukázka 5 (0kB)
AUDIO ukázka 6 (0kB)

FOTOGALERIE

     

...přejít do fotogalerie

POSLEDNÍ AKCE
DALŠÍ AKCE

Pořadové číslo: 30
Kde: ---
ANKETA HER
MOMENTKA
FÓRUM
REKLAMA
© 2004-2014 KCTeam | kcteam@kcteam.eu | WebMail | Torp.cz POČÍTADLO