ARCHIV LAN PARTY

Datum: 27. - 30. 9. 2012

Místo: Karolinka

Účast: Grabius, Hanny, Karel, Maverick, Mika, Wors

Stoly a zasedací pořádek: schéma

Popis akce:
Kdo by to byl řekl, že se dočkáme tolika akcí. A že jich bude dvacetpět, by nikdo před pár lety ani nevěřil. Jelikož byla tato tak trochu jubilejní, nemohla se konat jinde než na základně v Karolince. Grabius přisfištěl ve čtvrtek půjčenou felicií, jak jinak než první, aby dům hrůzy otevřel a připravil. Dvě hodiny nato klepal na dveře Mika, aby mohl vybalit věci ze svého Favoritu, který pojal za nový dopravní prostředek na akci. Ze čtvrteční noční tmy se ještě stihl vyřítit Karel ve své modré Felicii. To bylo prozatím vše, zbytek ohlásil příjezd až na pátek. I ve třech si pánové dobře zahráli. V pátek ráno se vypravili na velký nákup do místní Jednoty a jelikož byl v pátek svátek, kolem oběda se dostavila dvojice Wors a Maverick, Worsovým Renaultem Laguna. Místo aby zaklepali nebo zavolali, rozhodli se vztyčit k onku strouchnivělý žebřík a chtěli kolegy v prvním patře trochu polekat, ale hluk je prozradil dříve než Wors vylezl až nahoru. Zatím se hrálo v pěti lidech a jako poslední dorazil večer Hanny svým Opelem Omega. Tím jsme byli kompletní a mohlo se začít pařit na plné kule.

V sobotu jsme museli jako již několikrát řešit problém s vodou v domě. Tentokrát nešla zastavit voda v kuchyni, kvůli závadě na kohoutku. Mika se ujal nářadí a hbitě přemontoval celou baterii. Byli jsme zachráněni. Atmosféra celé akce se nesla ve slavnostním duchu. Mika slavil svátek, dokonce dostal nanukový dort od Graba. V sobotu předali otcové zakladatelé Grab a Mav čestná ocenění všem přítomným členům za jejich přínos, věrnost a oddanost týmu. To vše bylo završeno přípitkem šumivého vína. A hrálo se dál! Chtěli jsme si zahrát nového Serious Sama s číslem 3, a tak Mika strávil sobotní noc hledáním způsobu jak ho hrát po lokální síti, ale nepodařilo se. Hrálo se poměrně dost her. Vzhledem k tomu, že se některé setkaly s odporem různých účastníků, rozhodli jsme se pro další akci sestavit seznam her podle ankety.

Lan party se nesla v poklidu, bez větších komplikací a každý si zahrál to co má rád i to co rád nemá v rámci vzájemné solidarity. V neděli se končilo dříve než obvykle, protože Mika potřeboval odjet kolem dvanácté hodiny, načež i Maverick s Worsem usoudili, že by se jim také hodilo vydat se domů. Nakonec se tedy celý KC Team spakoval a kolem jedné to oficiálně skončilo. I přesto si nikdo nestěžoval, že by sis dost nezahrál. Celkově vzato úspěšná akce s kvalitní účastí.

Seznam her:
Call of Duty: United Offensive
Call of Duty 2
Call of Duty 5
Blur
Tom Clancy's Rainbow Six 3: Iron Wrath
Tom Clancy's Ghost Recon Advanced Warfighter 2
Tom Clancy's Rainbow Six: Vegas 2
FlatOut 2
FarCry 2
Superbike 2001
Supreme Snowboarding
Joint Operations: Escalation
Call of Juarez - Bound in Blood
Terror Strike

AUDIO ukázky:
AUDIO ukázka 1 (0kB)
AUDIO ukázka 2 (0kB)
AUDIO ukázka 3 (0kB)
AUDIO ukázka 4 (0kB)
AUDIO ukázka 5 (0kB)
AUDIO ukázka 6 (0kB)

FOTOGALERIE

     

...přejít do fotogalerie

POSLEDNÍ AKCE
DALŠÍ AKCE

Pořadové číslo: 30
Kde: ---
ANKETA HER
MOMENTKA
FÓRUM
REKLAMA
© 2004-2014 KCTeam | kcteam@kcteam.eu | WebMail | Torp.cz POČÍTADLO