ARCHIV LAN PARTY

Datum: 15. - 17. 2. 2013

Místo: Frýdek-Místek

Účast: Grabius, Hanny, Karel, Maverick, Mika, Wors, Daewoo, Maduser

Stoly a zasedací pořádek: schéma

Popis akce:
Další zimní akce dala oprášit místu, kde se většinou party v zimních měsících konaly. Do Zdravíčka jsme se vrátili po dlouhých bezmála pěti letech. Naposledy jsme se tady sešli na 14. akci. Vzhledem k velkému prostoru jsme chtěli sehnat co nejvíce hráčů a třeba i překonat rekord z akce číslo třináct. To se sice nepodařilo, ale i osm lidí je více než obvykle. Každý dostal za úkol sehnat si na akci stůl a židli, což nakonec vyústilo v to, že bylo více stolů než jsme potřebovali. Hernu otevírali Grab a Mika, kteří si vzali volno a nachystali místo pro ostatní, hlavně pak vyrobili z černých pytlů clonu na okna. Grab dojel svým Fordem a Mika opět Favoritem z Bruzovic. Po příjezdu zjistili, že nefunguje lednička a chybí mikrovlnka. Venku se teplota pohybovala kolem nuly, a tak jako lednice posloužil kufr Mikova auta. Mikrovlnku nakonec Maverick zajistil telefonátem od svých rodičů. Jako třetí dorazil Hanny svým Oplem, bleskově se vybalil, pár hodin si zahrál a později odpoledne se vydal za kulturou. Po dokončení všech příprav a rozmístění stolů, přivezl Mika svého nezletilého synovce a uvedl tak mezi nás nováčka. V podvečer přijel Wors s Maduserem z Opavy v nové Fabii. Pro Madusera to byla druhá akce po více než pěti letech. Půl hodiny na to přicestoval Karel svou Felicií a hned se zapojil. Jako poslední přijel paradoxně pořadatel této akce Maverick, doprovázen svou rodinkou, a na akci se tak poprvé objevilo něčí dítě. O něco později se vrátil Hanny z divadla a od té chvíle jsme byli v plném počtu

Seznam her vycházel z předchozí ankety, ale i tak se hrálo méně her než obvykle. Někteří jedinci odmítali dokonce některé hry hrát či instalovat. Náš technický inovátor Mika si tentokrát pro nás připravil zázrak zvaný 3D brýle, ale moc jej nepoužíval, spíše se chtěl pochlubit. Wors přivezl svůj gigový switch s osmi porty a stalo se tak pooprvé kdy jsme všichni hráli na gigové síti. Velmi to pak ocenili ti co kopírovali přes síť velké soubory od ostatních. Oproti zaběhnutému stereotypu na jiných akcích se tady nekonaly velké přestávky na jídlo, hrálo a jedlo se zároveň. Největší oblibě se těšili zombíci z CoD. Mika a Daewoo přinesli novinku s názvem Killing Floor, čili další zabíjení zombíků, ale nakonec se všichni vrátili k těm z druhé světové.

Oproti očekávání a přesto, že akce byla podstatně kratší než je tomu obvykle je třeba říct, že se vydařila a zahráli jsme si do syta. Konec byl předem stanoven na třetí hodinu odpolední v neděli.

Seznam her:
Call of Duty: United Offensive
Call of Duty 2
Call of Duty 5
Blur
Tom Clancy's Rainbow Six 3: Iron Wrath
Tom Clancy's Ghost Recon Advanced Warfighter 2
Tom Clancy's Rainbow Six: Vegas 2
Tom Clancy's Rainbow Six: Lockdown
FlatOut 2
Killing Floor
Superbike 2001
Terror Strike
Counter Strike Source
Serious Sam: The First Encounter
Vietcong 2

AUDIO ukázky:
AUDIO ukázka 1 (0kB)
AUDIO ukázka 2 (0kB)
AUDIO ukázka 3 (0kB)
AUDIO ukázka 4 (0kB)
AUDIO ukázka 5 (0kB)
AUDIO ukázka 6 (0kB)

FOTOGALERIE

     

...přejít do fotogalerie

POSLEDNÍ AKCE
DALŠÍ AKCE

Pořadové číslo: 30
Kde: ---
ANKETA HER
MOMENTKA
FÓRUM
REKLAMA
© 2004-2014 KCTeam | kcteam@kcteam.eu | WebMail | Torp.cz POČÍTADLO